en
Lis 19 2017

Audio Video Show 2017

Jak mieli Państwo okazję zauważyć, już po raz drugi z rzędu nasza firma nie była obecna na targach Audio Video Show. Jako wieloletni wystawcy tej ekspozycji doceniamy jej wybitny wkład w rozwijanie rynku AV w Polsce. Jednocześnie zauważamy, że nasza oferta skierowana do określonego kręgu klientów o bardzo wyrobionych gustach popartych wieloletnimi doświadczeniami niekoniecznie mieści się w zakresie zainteresowania odwiedzających wystawę Audio Video Show.
ANSAE
Lis 03 2015

Targi Audioshow 2015

Gościom odwiedzającym naszą tegoroczną ekspozycję pragniemy zaproponować specjalny jubileuszowy rabat na kable zasilające z aktualnej oferty. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Hotelu Radisson Blu Sobieski w pokojach 110,114,116 gdzie tradycyjnie będziemy do Państwa dyspozycji z kolegami z firm Albedo i Audio-connect.
ANSAE
Lis 02 2015

Targi Audioshow 2015

Targi Audioshow 2015 są dla naszej firmy okazją do świętowania dziesięciolecia istnienia. Miłym akcentem podsumowującym ten okres jest bardzo pozytywna recenzja naszego topowego kabla SUPREME zamieszczona w znanym portalu 6moons. http://www.6moons.com/audioreviews2/ansae/1.html
ANSAE
Lis 26 2013

Hi-Fi i Muzyka

Miło nam poinformować, że w najnowszym wydaniu miesięcznika Hi-Fi i Muzyka (11/2013) znajdą Państwo recenzję pióra redaktora naczelnego tego periodyku Pana Macieja Stryjeckiego, który pod lupę wziął system zasilający naszej firmy oparty na listwie Power Tower SE i przewodach Supreme.
ANSAE
Lis 17 2013

Wspomnienia

Wspomnienia, wspomnienia - Akai GX 747 w roli głównego źródła naszej ekspozycji.
ANSAE
Lis 16 2013

Czas w odróżnieniu od prądu nie daje się okiełznać.

Czas w odróżnieniu od prądu nie daje się okiełznać. Czekaliśmy wszyscy na spotkanie z okazji Audio Show, a tu ani się obejrzeliśmy i jest już po. Pozostały jak zwykle miłe wspomnienia ze spotkań z odwiedzającymi naszą ekspozycję. Podobnie jak w latach ubiegłych współtworzyliśmy ją z kolegami z firm Albedo i Troks, którym tą drogą raz jeszcze dziękujemy. Mamy nadzieję, że była to dla Państwa okazja do poznania nie tylko wyrobów naszych firm, ale także bezpośrednio ludzi którzy owładnięci audiofilską pasją je tworzą.
ANSAE
Lis 03 2013

Zaproszenie na targi

Czas płynie zdecydowanie wolniej od prądu, którym zajmujemy się na co dzień zawodowo, ale w odróżnieniu od prądu - nie możemy niestety nad nim zapanować. Ma to oczywiście wiele wad, ale są też czasami zalety jego nieustannego upływu. Jedną z nich jest to, że kolejna przedostatnia kartka w kalendarzu oznacza możliwość kolejnego spotkania z Państwem przy okazji Audio Show. Tradycyjnie jesteśmy do dyspozycji wszystkich zainteresowanych ofertą kabli zasilających, listew i filtrów naszej firmy, ale przede wszystkim będzie to znakomita okazja do spotkania z przyjaciółmi i znajomymi pozytywnie zakręconymi na punkcie muzyki i sprzętu audio. Serdecznie zapraszamy razem z kolegami z firmy Albedo do naszego kablowego zakątka.
ANSAE
Lis 16 2012

Audioshow 2012 - dziękujemy i zapraszamy za rok.

Kolejna edycja targów Audio Show z udziałem naszej firmy dobiegła końca. Po raz ósmy mieliśmy okazję gościć Państwa w Hotelu Sobieski. Tradycyjnie już była to znakomita okazja do spotkania z naszymi stałymi klientami i zawarcia wielu nowych audiofilskich znajomości. Pragniemy podziękować za wizytę wszystkim, którzy zainteresowali się naszą ekspozycją, oraz kolegom z firm ALBEDO i TROKS za znakomitą współpracę przy organizacji stoiska. Do zobaczenia za rok.
ANSAE
Lis 06 2012

Następca nagradzanego Muluca

Kolejny produkt z nowej elastycznej linii przewodów zasilających gdyńskiej firmy ANSAE otrzymał nazwę PURE. W ofercie zastąpi dobrze znanego Muluca, który przy wielu zaletach niestety posiadał też wadę w postaci dosyć dużej sztywności utrudniającej jego aplikację. Nowy kabel zbudowany przy wykorzystaniu lepszych materiałów izolacyjnych jest w porównaniu z poprzednikiem nieco odchudzony. Różni się też zewnętrznie zastosowanymi wtykami FI-E38 R i FI-28 R pochodzącymi niezmiennie od japońskiego Furutecha. Wyceniony na 4000 zł kabel ma jednakowo dobrze sprawdzać się z urządzeniami o sporym poborze prądu, jak i tymi o znikomym apetycie na życiodajne elektrony.
Paź 13 2012

Audioshow 2012

Lokalizacja: Hotel Jan III Sobieski, Sala: 401 / IV piętro

W tym roku podobnie jak w poprzednim zapraszamy do odwiedzenia nas w pokoju, który dzielimy z przyjaciółmi z innej "kablowej" firmy, czyli Albedo. Koncepcja wspólnej ekspozycji sprawdziła się w pełni. Dzięki niej mieliśmy o wiele więcej czasu na to, co w targach cenimy najbardziej, czyli bezpośredni kontakt ze zwiedzającymi. To właśnie Państwa uwagi dotyczące kłopotliwej aplikacji naszych topowych przewodów (wynikającej z ich małej elastyczności) skłoniły nas do prac nad nową linią produktów wolną od tej przypadłości. W ubiegłym roku pokazaliśmy prototypy, teraz możemy pochwalić się ich seryjnymi wersjami. PURE to bezpośredni następca wielokrotnie docenionego przez prasę fachową Muluc-a. Druga z nowości SUPREME zastąpi w ofercie nasz dotychczas najlepszy kabel Muluc-a Supreme.

ANSAE
Paź 05 2012

Nowy topowy kabel Ansae

Przedstawiony po raz pierwszy na ubiegłorocznym Audioshow prototyp nowego flagowca gdyńskiej firmy doczekał się niedawno wersji produkcyjnej. Supreme, bo tak nazywa się nowy produkt zastąpił w ofercie dotychczasowego lidera Muluca Supreme. Podobnie jak poprzednik zakończony jest referencyjnymi wtykami Furutecha FI-E50, oraz FI-50. Prawie niezmieniona jest też geometria przewodu i ilość żył roboczych. Różnice dotyczą materiałów zastosowanych do izolowania i ekranowania, co bezpośrednio prowadzi do znacznego zwiększenia elastyczności przewodu. Łatwość aplikacji nie jest jedyną pozytywną cechą tej konstrukcji. Jak zapewnia producent idzie ona w parze z poprawą w dziedzinie oddania barwy dźwięku. Cenę Supreme ustalono na poziomie 6000 złotych.